2012-11-12 16:05:18• hírek • Kocsis Zoltán

Sorsoltak a XIII. Partiumi Focikupán – nézd meg az időbeosztást

Tizenkét csapat feszül majd egymásnak szombaton és vasárnap Pusztadarócon a XIII. Partiumi Focikupán. A kispályás amatőr focibajnokság döntője vasárnap délután 17.00-kor kezdődik.

A tizenkét csapatot a szervezők a szokásoknak megfelelően három darab négyes csoportba osztották, ahol értelemszerűen mindenki játszik mindenkivel. Minden kvartettből a legjobb két csapat jut tovább, a negyeddöntő mezőnyét a két legjobb harmadik egészíti ki. Az első számú rangsoroló tényező természetesen a megszerzett pontok száma. Pontegyenlőség esetében sorrendben az egymás elleni eredmény, a gólkülönbség majd a lőtt gólok száma szerint rangsorolják majd a csapatokat. Abban a valószerűtlen esetben, hogy mindezen kritériumok után sincs döntés, akkor pénzfeldobás dönt a továbbjutótóról.

A negyeddöntőkben, elődöntőkben és a döntőkben a rendes játékidő (2x15 perc) után egyből büntetők döntenek a továbbjutó illetve a győztes kilétéről.

A XIII. Partiumi Focikupának, 2010 után ismét a pusztadaróci sportpálya ad otthont. Az első meccset a Safari és a Vetési Sasok játssza. A rendezvényt támogatja az RMDSZ, a Communitas Alapítvány, a pusztadaróci RMDSZ, a Szatmár Megye Tanács és a Szatmár Megyei Hagyományőrző Központ valamint a hangosítást biztosító NetMusic. A szervezők, a MIK és az RMDSZ jó szórakozást és remek meccseket kíván valamennyi résztvevőnek, kilátágatónak.